NOWA GENERACJA:
STWORZONY DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU

Nasze zamiłowanie do innowacji obejmuje ponad 130 lat. To oznacza że nasze systemy do utrzymania czystości są opracowane z najnowocześniejszą technologią przyjazne dla użytkownika. Sprawdź naszą ofertę i dowiedź się co będzie najlepszym rozwiązaniem dla Twojego domu.

 

ODKURZACZ PIONOWY
Kobold VK200
Zgrabny, poręczny i niezwykle potężny.

Zobacz już dziś 

ODKURZACZ RĘCZNY
KOBOLD VC100
Do szybkiego sprzątania tu i ówdzie.

 

Zainteresowany?

Zobacz system Kobold u siebie w domu

Przekonaj się o możliwościach nowego systemu Vorwerk Kobold u siebie w domu. Dowiedz się o wszystkich korzyściach najnowszej generacji odkurzacza i dobierz systemy spełniające Twoje oczekiwania.

Umów się na demonstrację 

Vorwerk Kobold w twojej okolicy

Zapraszamy Państwa do odwiedzenia naszych Autoryzowanych Punktów Sprzedaży oraz Showroomu.

Vorwerk Kobold w twojej okolicy 

Znakomity system do utrzymania czystości w domu

System do utrzymania czystości Kobold VK200 zamieni Twój dom w bardzo wygodną i czystą przestrzeń. Dzięki innowacyjnej technologii, długoterminowej niezawodności i atrakcyjnemu designowi, rodzina produktów Kobold jest stworzona dla najbardziej wymagających użytkowników. Bez względu na to, jakie są Twoje wymagania, Kobold ma doskonały odkurzacz dla Ciebie. A w przypadku, gdy trudno jest zdecydować, który z nich najbardziej Ci odpowiada, nasz zespół obsługi i doradcy chętnie pomogą Ci znaleźć produkt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Istnieje kilka sposobów, aby otrzymywać wszystkie istotne informacje na temat Kobold VK200. Skorzystaj z naszej strony internetowej aby zobaczyć w zaciszu własnego domu z jednym z naszych doradców klienta, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Państwa pytania i zaprezentują doskonałą niezawodność naszych odkurzaczy i akcesoriów.