"UWIELBIAM CZUĆ SIĘ ŚWIEŻO."

Nowa Kobosaniera Kobold VF200 gwarantuje unikatowe, dogłębne, higieniczne czyszczenie dywanów oraz odświeżanie za jednym zamachem.

Rozumiemy wszystkie powierzchnie.

Odśwież swój dywan

Dywany i wykładziny zmieniają mieszkanie w prawdziwy dom. Nowa Kobosaniera Kobold VF200 sprawia, że wyglądają jak nowe dzięki dokładnemu i dogłębnemu czyszczeniu.

HIGIENICZNE I GŁEBOKIE CZYSZCZENIE DYWANÓW

SZYBKI I PROSTY W UŻYCIU

ODPOWIEDNI DLA ALERGIKÓW

EFEKT ZAPOBIEGAJĄCY PLAMOM

BEZOBSŁUGOWY I O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI

CERTYFIKAT TÜV

Informacje ogólne

ODKURZANIE I MYCIE 2 W 1

Kobosaniera Kobold VF200 zapewnia optymalną aplikację i działanie naturalnego i wysoce efektywnego proszku do czyszcenia Kobosan Active. Możesz zwyczajnie odkurzyć dywan po wyschnięciu środka, pozostawiając go higienicznie czystym i dogłębnie odkurzonym.

HIGIENICZNE I DOGŁĘBNE CZYSZCZENIE

Obrotowa szczotka kobosaniery Kobold VF200 rozprowadza środek Kobold Kobosan delikatnie do wnętrza włókien, co jest doskonałym rozwiązaniem dla alergików ale także dla każdej osoby która przykłada wagę do czystości w domu.

Sposób użycia – poprawna aplikacja

1
PRZYGOTOWANIENapełnij pojemnik odpowiednią ilością środka Kobosan Active. W zależności od stopnia zabrudzenia, jedno opakowanie proszku wystarczy na 7m2 dywanu.

2APLIKACJA I DZIAŁANIEAktywuj dozownik za pomocą zielonego przycisku na Kobosanierze Kobold VF200. Włącz odkurzacz Kobold VK200 (na poziomie auto) i rozprowadź środek za pomocą Kobosaniery VF200 równomiernie poruszając się w równoległych liniach. Dywan zostanie pokryty odpowiednią ilością proszku Kobosan Active. Następnie wyłącz dozowanie środka za pomocą zielonego przycisku i wprowadź środek do włókien: przejedź po dywanie samą szczotką w każdą z czterechstron.

3
SUSZENIE I ODKURZANIE
Pozwól środkowi Kobosan Active wyschnąć, najlepiej przy otwartych oknach i dobrym przewiewie (maksymalnie do 30 minut). Następnie odkurz wyschnięty proszek za pomocą elektroszczotki Kobold EB400. Gotowe!

Proszek Kobosan Active

Specjalnie stworzony do pracy z kobosanierą Kobold VF200. Dzięki niesamowitej formule zapobiegania plamom, dywany nie będą już tak szybko jak wcześniej ulegać zabrudzeniu. Dywany i wykładziny pozostaną czyste i piękne znacznie dłużej!

ZAMÓW ONLINE  

Mini przewodnik po dywanach

W zależności od rodzaju użytego podczas produkcji materiału, wykładziny i dywany mogą różnić się jakością wykonania. Gęstość włókien oraz podłoże dywanu mogą się znacząco różnić. Im większa gęstość włókien, tym lepszej jakości produkt otrzymujemy.

WŁÓKNA ZAPĘTLONE

Odpowiednie do czyszczenia kobosanierą Kobold VF200.

DYWANY WELUROWE

Włókna o długości do 1.5 cm idealnie nadają sie do czyszczenia Kobosanierą Kobold VF200.

WŁÓKNINY

Nienadają sie do czyszczenia Kobosanierą Kobold VF200

Nagrody

Dane techniczne

OBUDOWA
OBUDOWAHigh-grade recyclable thermoformed plastic
ZASIĘG DZIAŁANIA
ZASIĘG DZIAŁANIASzerokość urządzenia dzięki sąsiedztwu szczotek took.310 mm
DPRĘDKOŚĆ OBROTOWA SZCZOTKI
PRĘDKOŚĆ OBROTOWA SZCZOTKIokoło 2500 RPM
WAGA
WAGA1,8 kg
WYMIARY
WYMIARY
  • Wysokość: około. 11 cm (przegub w pozycjihoryzontalnej)
  • Szerokość:ok. 35 cm
  • Długość: ok. 35 cm (przegub w pozycjihoryzontalnej)