Kobold VR200 Robot

Pokochasz jego dokładność.
3 199,00 zł

Twoje korzyści

 • W PEŁNI ZAUTOMATYZOWANY POMOCNIK W TWOIM DOMU
  Nowy Kobold VR200 sprząta kiedy Ty chcesz. Całkowicie zautomatyzowany, najlepiej sprawdza się podczas Twojej nieobecności. Wystarczy, że przed wyjściem z domu zaprogramujesz swojego robota, aby po powrocie cieszyć się świeżym i czystym domem.
 • DOTRZE WSZĘDZIE GDZIE CHCESZ
  Nowy VR200 niezawodnie czyści wszystkie niedostępne miejsca. Bez trudu dociera do każdego, nawet trudno dostępnego, miejsca. Pokonuje małe przeszkody, wjeżdża na dywan, sprząta też pod niskimi meblami.
 • MOCNY SILNIK I OSZCZĘDNOŚĆ ENERGII W JEDNYM
  Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii VR200 jest prawdziwym motorem napędowym. Pracuje cicho i niezwykle skutecznie.

Jak to działa?

MOCNIEJSZY SILNIK

Nowy Kobold VR200 ma mocny silnik – dzięki dużej sile ssanie czyści zarówno parkiet dębowy, terakotę i wykładzinę. Oczyszcza powierzchnie dogłębnie i skutecznie. Robot został wyposażony w silnik zaprojektowany specjalnie przez firmę Vorwerk. Jego skuteczna siła ssąca jest do trzech razy wyższe niż w innych tego rodzaju produktach.

NOWE SZCZOTKI

VR200 zbierają więcej kurzu ze wszystkich powierzchni dzięki zastosowaniu nowych szczotek. Innowacyjny system szczotek w nowym robocie Vorwerk Kobold posiadają specjalnie zaprojektowane szczotki z okrągłymi żebrami, które obracają się 30 razy na sekundę. Szczotka boczna wymiata brud bezpośrednio do okrągłej szczotki. Daje to optymalną skuteczność przy czyszczeniu trudno dostępnych miejsc, jak np. krawędzi i narożników.

WYKRYWANIE PRZESZKÓD

Liczne czujniki zastosowane w nowym modelu umożliwiają robotowi wykrywać przeszkody, które napotyka na swojej drodze. Kiedy natknie się na przeszkodę, wyhamowuje powoli i jeździ ostrożnie wokół nich sprzątając powierzchnię w zwolnionym tempie. Kiedy natknie się na schody lub wyższe krawędzie wycofuje się.

PRECYZJA W KAŻDYM CALU

Ze względu na idealny kształt nowego robota idealnie wpasowuje się on w trudno dostępne miejsca. VR200 sprząta wzdłuż ścian oraz wokół cokołów. Inteligentne oprogramowanie daje możliwość większej i lepszej penetracji sprzątanych powierzchni.

NISKI I ZWINNY

Nowy Kobold VR200 dotrze bez większego wysiłku w każdy zakątek Twojego domu. Ma zaledwie 9 cm, dzięki czemu bez problemu wjeżdża pod meble.

BEZPYŁOWE SPRZĄTANIE

Po zapełnieniu worka wystarczy wyjąć go i wyrzucić. Worek jest zabezpieczony, tak, aby nie wydobywały się z niego nieczystości. Firma po raz kolejny pomyślała o alergikach. Wymiana worka jest bezpyłowa i szybka.

NOWOŚĆ: ZDALNE STEROWANIE

Nowy pilot zdalnego sterowania pozwala na wygodne zdalne zarządzanie robotem. Można wybrać między innymi, rodzaju programu, datę i godzinę sprzątania. Użyj strzałek, aby poruszać się kontroli zwłaszcza w trudno dostępnych miejscach.

IDEALNY DLA OSÓB POSIADAJĄCYCH ZWIERZAKI

Jako właściciel zwierzaka będzie zadowolony z nowego VR200, idealnie spisuje się podczas sprzątania sierści zwierząt, usuwa zabrudzenia wykorzystując maksymalną moc ssania. Pozwoli to zaoszczędzić wiele pracy i cennego czasu, który możesz z ulubionym zwierzakiem. Do tego, odkurzacz jest cichy, nie przestraszy Twojego pupila.

Funkcjonalność

BEZPIECZNE SPRZĄTANIE

Kobold VR200 ma specjalną funkcję, dzięki której po rozładowaniu akumulatora kieruje się do stacji dokującej. Po naładowaniu wraca do sprzątania w miejsce, gdzie skończył poprzednio pracę.

PRECYZJA

Dzięki funkcji scan-room Kobold VR200 dociera do wcześniej zaplanowanych miejsc i sprząta według planu. Zapewnia to gwarancję czystości w całym pomieszczeniu.

ECO OPCJA

Dzięki funkcji EKO Kobold VR200 pracuje dużo lepiej, skutecznie i ciszej niż wcześniej. Na jednym ładowaniu pracuje też dłużej – aż do 90 minut.

SZANUJ SWÓJ CZAS

Teraz z łatwością możesz zaplanować czas sprzątania w Twoim domu. Harmonogram możesz ustalić z góry na dzień, a nawet cały tydzień.

Zalety

GOTOWY DO PRACY
INNOWACJA W KAŻDYM DETALU

Dzięki zaawansowanej nawigacji laserowej i kilkunastu czujnikom VR200 omija każdą przeszkodę:

 1. Laser obrotowy 360 stopni skanuje teren wokół 1800 razy na sekundę i tworzy dokładną mapę.
 2. Trzy czujniki ultradźwiękowe wykrywają również przezroczyste lub bardzo błyszczące przeszkody.
 3. Czujnik ściany pozwala na sprzątanie wzdłuż krawędzi bardzo blisko niej.
 4. Czujniki kontaktowe pozwalają uniknąć kolizji.
 5. Czujniki optyczne wykrywają niebezpieczeństwo upadku ze schodów.

PILOT

Nowy pilot na podczerwień umożliwia sterowanie robotem w odległości max. 5 metrów.

AUTOMATYCZNA REGULACJA WYSOKOŚCI

Dzięki napędowi na wszystkie koła VR200 bez wysiłku pokonuje progi. Jeśli zajdzie taka potrzeba, kółka wysuwają się na 2 cm, dzięki temu pokonuje większe przeszkody.

INNOWACYJNE SZCZOTKI

Dzięki nowym szczotkom wzrasta znacznie skuteczność sprzątania.

ECO OPCJA

Dzięki niej VR200 nie tylko ciszej, ale także dłużej pracuje. Praca robota na pelnej baterii trwa do 90 minut, po czym automatycznie powraca do stacji ładującej.

Informacje techniczne

ZNAKI BEZPIECZEŃSTWA:
ZNAKI BEZPIECZEŃSTWA:Oznaczenie CE
OBUDOWA:
OBUDOWA:Wysokiej jakości, nadaje się do recyklingu, termiczne tworzywo sztuczne
SILNIK:
SILNIK:Bezobsługowy silnik prądu stałego
WENTYLACJA:
WENTYLACJA:Wentylator jednostopniowy
NAPIĘCIE:
NAPIĘCIE:100-240 V AC, 50/60 Hz
WAGA:
WAGA:około 5kg (bez akcesoriów)
POZIOM HAŁASU:
POZIOM HAŁASU:70 dB (mierzone na dywanie w idealnych warunkach)
AKUMULATOR:
AKUMULATOR:Li-Ion 14,4 V, 64Wh, nominalnie

Serwis